Cestujte světem s naší cestovní agenturou.

+420 724 308 801 (08:00 - 17:00)

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

GO Parking

Parkování letiště Praha

Kurzy

Euro125.16
Americký dolar122.80
Britská libra129.84
Egyptská libra11.42
Chorvatská kuna13.38
Thajský baht10074.62

Zasílání novinek

ID: 813731

LAOS-THAJSKO-Koh Chang 2020

Termín: 27.01. (Po) - 12.02. (St) 2020

Délka pobytu: 17 dní, 14 nocí

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Snídaně

Cena: 51 000 Kč

Poloha

LAOS - THAJSKO - Koh Chang 2020!
pobytově poznávací zájezd

 

 

 

Bangkok - Chiang Mai - Doi Inthanon - Hmong - Chiang Dao - Luang Prabang - Kuang Si - Mekong - Tad Sae - Koh Chang...

 

termín 2020

počet dní/nocí

cena (Kč)

27.01. - 12.02.

17/14

51 000,-

ČASOVÁ SLEVA při 30% záloze (akce platí do 31.10.2019):   -1.000 Kč/os.

 

 

         

Program

1.den - Odlet z Prahy přes Dubaj do Thajska.

 

2.den - Přílet do thajské metropole Bangkoku Ubytování.

 

3.den - Volný den v BANGKOKU, event. fakultativní prohlídka města s českým průvodcem: výlet lodí po řece Chao Phraya, návštěvu chrámů Wat Pho (socha ležícího Buddhy), Wat Traimit (socha zlatého Buddhy), prohlídka královského paláce s chrámem Smaragdového Buddhy... V cca 19 hod. odlet to Chiang Mai. Ubytování.

 

4.den - Prohlídka podmanivého CHIANG MAI, historického města a centra buddhismu se stovkami okouzlujících chrámů a pagod pocházejících ze 14.-16. stol. Návštěva orchidejové farmy. Výjezd k Wat Phra That Doi Suthep (1 605 m), nejuctívanějšímu náboženskému místu v severním Thajsku s reprezentativní výzdobou a fantastickými výhledy. Návrat na ubytování. Návštěva nočního bazaru v Chiang Mai. Nocleh.

 

5.den - Celodenní výlet mikrobusem na nejvyšší horu Thajského království - DOI INTHANON (2 565 m) tyčící se ve stejnojmenném národním parku porostlém bujnými tropickými lesy, protkaném mocnými řekami a majestátnými vodopády. Nenáročná procházka s neopakovatelnými scenériemi. Cestou zpět zastávka v typické vesničce HMONG, kde pěstování opia vystřídaly květiny. Návrat na ubytování.

 

6.den - Návštěva vesnice "DLOUHÝCH KRKŮ". Prohlídka pozoruhodného jeskynního komplexu CHIANG DAO s krápníkovou výzdobou doplněnou početnými sochami Buddhy. Odpoledne zastávka na ČAJOVÉ PLANTÁŽI "Araksa Tea Garden". Vyzkoušení sběru čajových lístků, seznámení s výrobou a ochutnávka. Návrat na ubytování.

 

7.den - Volné dopoledne v Chiang Mai. Odpoledne transfer na letiště a odlet do laoského LUANG PRABANGU (UNESCO). Ubytování v centru tohoto rozkošného městečka na břehu Mekongu, nejdelší řeky jihovýchodní Asie.

 

8.den - Dopoledne výlet ke kaskádovým vodopádům KUANG SI padajícím z výšky cca 60 m do průzračných lesních jezírek (možnost koupání). Odpoledne první část prohlídky LUANG PRABANGU, bývalého hlavního města země s úchvatnou atmosférou a jedinečnou "mozaikou" tradiční dřevěné a francouzské koloniální architektury (Wat Xieng Thong - elegantní chrám s devítistupňovou střechou sahající až k zemi, který se právem řadí mezi mistrovská díla buddhistického stavitelství 16. stol.; Královský palác z počátku 20. stol postavený ve francouzském stylu; Wat Sene Souk Haram - alias chrám 100 000 pokladů...). Návrat na ubytování.

 

9.den - Půldenní vyhlídková plavba lodí po MEKONGU ke známé jeskyni PAK OU, posvátnému místu vyzdobenému stovkami soch a sošek Buddhy. Cestou zastávka v laoské vesnici známé produkcí místní "whisky". Odpoledne výlet k fotogenickým vodopádům TAD SAE, přírodnímu skvostu s vodou přetékající přes vápencové schody do tyrkysově zbarvených tůní lákajících k osvěžení. Návrat do Luang Prabangu. Pozorování západu slunce z kopce Phu Si vypínajícího se přímo z historického centra města a vyzdobeného 24 m vysokou stúpou That Chomsi. Návštěva večerního trhu nebo posezení v některé z roztomilých hospůdek. Nocleh.

 

10.den - Volné dopoledne v Luang Prabang. Odpoledne odlet do Bangkoku. Ubytování v Bangkoku.

 

11.den - Transfer na ostrov KOH CHANG, který je největším ostrovem severovýchodní části Thajska, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Khlong Prao.

 

12.-15.den - Pobyt na ostrově Koh Chang. Středisko samotné, stejně jako celé západní pobřeží nabízí nepřeberné možnosti denní i večerní zábavy a aktivit (potápění, šnorchlování na korálových útesech, trekking v horách, jízdu na slonech, mořský kayaking, lodní výlety po okolních ostrovech…).

 

16.den - Odpoledne transfer na letiště v Bangkoku. Odlet zpět do ČR.

 

17.den - Přílet přes Dubaj do Prahy.

Ubytování

14x ubytování v hotelu (2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením).

 

Související odkazy:

Stravování

14x snídaně.

Cena zahrnuje

► letenku Praha - Bangkok - Praha, Bangkok - Chiang Mai, Chiang Mai - Luang Prabang, Luang Prabang - Bangkok (vždy včetně odbaveného zavazadla)
► dopravu klimatizovaným mikrobusem
► 14x ubytování v hotelu (2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
► 14x snídani
► průvodce
► pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

► komplexní cestovní pojištění včetně storna z důvodu nemoci (lze připlatit u CK)
► vízum do Laosu - 35 USD (vyřizuje se na místě)
► "spropitné" a vstupné: cca 100 USD

► fakultativní prohlídka Bangkoku s českým průvodcem 1.900,- Kč/os. (objednává se u CK při sepsání smlouvy o zájezdu)

Doprava

Letecká: Praha - Bangkok - Praha, Bangkok - Chiang Mai, Chiang Mai - Luang Prabang, Luang Prabang - Bangkok + transfery dle programu.

 

Odlet/přílet z/do ČR: Praha 6 - letiště Václava Havla (detailnější informace o odletu/příletu budou upřesněny koncem května 2019).

Poznámka

CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.).  Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu.

27.01. (Po) - 12.02. (St) 2020 - 17 dní, 14 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu ve 2-lůžkovém pokoji
Snídaně
Letecky/Praha
-First minute51 000 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměThajsko
MístoThajsko
HotelLAOS-THAJSKO-Koh Chang 2020
cena za osobu ve 2-lůžkovém pokoji
Termín28.01.2020 - 11.02.2020 - s dopravou 27.01.2020 - 12.02.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...