Cestujte světem s naší cestovní agenturou.

+420 724 308 801 (08:00 - 17:00)

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

GO Parking

Parkování letiště Praha

Kurzy

Euro125.61
Americký dolar122.63
Britská libra128.64
Egyptská libra11.38
Chorvatská kuna13.46
Thajský baht10073.44

Zasílání novinek

ID: 623429

Adventní Barcelona letecky ****

Termín: 13.12. (Pá) - 15.12. (Ne) 2019

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 9 990 Kč

  • WiFi
Popis zájezdu
Ubytování je zajištěno v 4* hotelu Zenit Hotel Borrell Barcelona cca 5 minut chůze od několika stanic metra. Příjemně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje jsou s příslušenstvím, TV/SAT, minibarem, fénem a připojením WiFi zdarma.

Pro tento zájezd platí zvláštní pravidla pro zavazadla.
Pro více informací klikněte zde


Program

odlet v poledních hodinách z Prahy do Barcelony, ubytování v hotelu, odpolední procházka po centru města začne na bulváru Passeig de Grácia s luxusními a značkovými obchody a dvěma secesními domy od katalánského architekta Antoni Gaudího – Casa Milá a Casa Batlló, prohlédneme si největší barcelonské náměstí Placa Catalunya, projdeme se bulvárem Las Ramblas, který je považován za skutečné srdce Barcelony (operní dům Liceu, tržnice La Boqueria, Kolumbův sloup) s kejklíři, trhy a živými sochami, podvečerní toulání křivolakými středověkými uličkami Gotické čtvrti, adventní trhy na náměstí před katedrálou Sv. Eulálie, fakultativně možnost večeře v typickém tapas baru. Doporučujeme večerní prohlídku domu Casa Milá (La Pedrera) – čeká Vás dražší, ale nezapomenutelný zážitek – kromě prohlídky nevšedního interiéru, který sám o sobě stojí za to, vystoupáte na střechu úžasného domu, kde si kromě nádherných výhledů na nasvětlené město užijete dech beroucí videomaping a před Vámi doslova ožije celý dům, prohlídka končí na nádvoří domu se sklenkou cava (katalánský sekt) v ruce.po snídani prohlídka baziliky La Sagrada Família (nutná rezervace předem), životního díla architekta A. Gaudí, bazilika, která se staví více než 130 let, překvapí svým úchvatným interiérem, který je skutečným pohlazením na duši, poté návštěva nově zpřístupněné Hospital de la Santa Creu i Sant Pau (UNESCO), vrcholné dílo katalánského modernismu od architekta Lluís Doménech i Montaner; odpoledne volný čas na nákupy vánočních dárků či návštěvu vyhlášeného akvária, muzeí a galerií; podvečerní vyhlídka na Barcelonu z vrchu Montjuic, nenecháme si ujít večerní světelné představení kouzlené zpívající fontány Font Magica (zdarma), posezení v některém z typických tapas barů, nocleh.po snídani návštěva Parku Güell (nutná rezervace předem), parku postaveného na barcelonské stráni s výhledem na moře, kde exotickou zeleň doplňují Gaudího mozaiky, draci, schodiště, kamenná podloubí a fantazie; volný čas na nákup vánočních dárků, v odpoledních hodinách transfer na letiště, odlet do Prahy, návrat ve večerních hodinách

Vybavení
klimatizace
příslušenství
fén
minibar
TV/SAT
WiFi zdarma
trezor na pokoji
telefon
Cena zahrnuje
2 noci v hotelu****, 2x snídani, leteckou přepravu, transfer letiště-hotel-letiště realizovaný MHD, služby průvodce
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění, pobytovou taxu (platí se na recepci hotelu cca 4 € / pobyt - platí se na místě), vstupné do navštěvovaných objektů a MHD (cca 30 €), odbavené zavazadlo 1.600,- Kč / kus (v ceně je pouze příruční)
Poznámka
V tomto termínu je plánována letecká přeprava se společností Vueling. Upozornění: Cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje v závislosti na změnách cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek. Při každé závazné objednávce si vyhrazujeme právo Vám upřesnit cenu zájezdu. Doporučujeme si zájezd objednat včas.
13.12. (Pá) - 15.12. (Ne) 2019 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
pokoj - osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Snídaně
Letecky/Praha
-9 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŠpanělsko
MístoBarcelona
HotelAdventní Barcelona letecky
pokoj - osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Termín13.12.2019 - 15.12.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Quicktour, s.r.o. IČO: 28115244
Vytvářím objednávku...