Cestujte světem s naší cestovní agenturou.

+420 724 308 801 (08:00 - 17:00)

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

GO Parking

Parkování letiště Praha

Kurzy

Euro126.16
Americký dolar122.19
Britská libra129.11
Egyptská libra11.39
Chorvatská kuna13.50
Thajský baht10071.48

Zasílání novinek

ID: 876535

Severní Španělsko a Svatojakubská cesta

Termín: 22.09. (St) - 29.09. (St) 2021

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 27 309 Kč

Harmonogram
1. den: odlet z prahy do Barcelony, transfer do hotelu. ubytování, volný čas, večeře. 2. den: po snídani prohlídka Barcelony. procházka gotickou čtvrtí a po Las Ramblas. Individuální volno. odjezd do Pamplony, kde se každoročně konají býčí zápasy. Ubytování v hotelu, večeře. 3. den: ranní odjezd do přístavního města San Sebastian, kde naleznete budovy od baroka a novogotiku až po secesi a futurismus. Zastávka na pláži Itzurun, kde se natáčely některé scény ze seriálu hry o trůny. odjezd do Bilbaa. Bilbao je hlavní město autonomní provincie Baskicko. Úzké uličky, galerie a muzea umění, koncerty všech žánrů, fotbalové zápasy, pouliční trhy, malé obchůdky, restaurace a kavárničky, to vše nabízí Bilbao. prohlídka města. ubytování v hotelu, večeře. 4. den: odjezd do města Santender. Největší atrakcí jsou nádherné pláže, těch je třináct. Nejproslulejší El sardinero lemuje promenáda, jedna z nejkrásnějších ve Španělsku. Cesta do města Oviedo vede hornatou oblastí Aturie. Krajina, která je díky dostatečným srážkám zelená i v létě, je jednou z nejkrásnějších z celého Španělska. Cestou míjíte i národní park Picos de Europa. Poklidnou přírodu kolem Ovieda doplňují raně románské kostely. Prohlídka města, jemuž dominuje katedrála San Salvador. Dále projížďka kolem pobřeží Galicie, kde míjíme malé, rybářské vesničky. ubytování v hotelu a večeře. 5. den: první zastávkou je Lugo s nejlépe dochovaným římským vojenským opevněním, které ve světě nemá konkurenci. největší atrakcí tohoto poznávacího zájezdu je jistě Santiago de Compostella. Město je jedním z nejdůležitějších poutních míst na světě a mnoho poutníků sem přichází, aby navštívili hrob svatého jakuba staršího v místní katedrále. Historické centrum zapsané na seznamu  UNESCO je opravdu unikátní, protože na rozdíl od jiných měst zde prakticky nenaleznete žádné obchody a další zařízení narušující jedinečný dojem z místních památek. Ubytování v hotelu, večeře. 6. den: prohlídka města Leon, jež leží v poměrně vysoké nadmořské výšce - 837 metrů nad mořem. Leon má dodnes význam také z hlediska křesťanské liturgie, neboť se jedná o poslední zastávku na svatojakubské cestě ke katedrále. Prohlídka města, další zastávkou je Burgos. Město je známé svým velkým počtem nádherných památek - katedrála Burgos, klášter Las Huelgas Reales nebo Cartuja de Miraflores. Městem je také jedním ze zastávek při svatojakubské pouti. Ubytování v hotelu, večeře. 7. den: odjezd a prohlídka města Zaragoza. Nejvýznamnější náboženskou stavbou v Zaragoze je Bazilika Del Pilar. podle pověsti ji nechal postavit svatý jakub. prohlídka města. Úžasnou ukázkou arabské architektury je palác Aljafería, dále se ve městě nachází části římského opevnění, římský amfiteátr nebo lázně. Individuální volno. ubytování v hotelu, večeře. 8. den: individuální volno. transfer na letiště. Odlet do prahy.
V ceně zahrnuto
• 7 noclehů v hotelech *** s polopenzí • stravování dle programu zájezdu • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků • transfery dle programu na místě • česky mluvící průvodce • pojištění dle zák. č. 159/99 sb.
Doplňující informace
Informace: • stravovaní, jež není uvedeno v programu. • příplatek za jednolůžkový pokoj Cestovní pojištění více informací a cena viz str. 8–9. Informace Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob. Změna programu, či případná změna pořadí jednotlivých výletů dle aktuální situace vyhrazena. povinné poplatky splatné na místě u průvodce: vstupy do památek, místní průvodci, pobytové taxy 130 euro.
09.06. (St) - 16.06. (St) 2021 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj - Polopenze - dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-9%Last minute27 759 Kč
Vybrat termín
15.09. (St) - 22.09. (St) 2021 - 8 dní, 7 nocí
Dvoulůžkový pokoj - Polopenze - dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-9%Last minute27 759 Kč
Vybrat termín
22.09. (St) - 29.09. (St) 2021 - 8 dní, 7 nocí
Dvoulůžkový pokoj - Polopenze - dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-9%Last minute27 309 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŠpanělsko
MístoCosta Brava
HotelSeverní Španělsko a Svatojakubská cesta
Sdílený pokoj pro 2/3 osoby - Polopenze - 1x dospělý
Termín22.09.2021 - 29.09.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Vytvářím objednávku...