Cestujte světem s naší cestovní agenturou.

+420 724 308 801 (08:00 - 17:00)

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

GO Parking

Parkování letiště Praha

Kurzy

Euro125.29
Americký dolar123.06
Britská libra129.77
Egyptská libra11.45
Chorvatská kuna13.39
Thajský baht10072.88

Zasílání novinek

ID: 870957

Madagaskar - ostrov přírodních krás

Termín: 16.10. (Pá) - 28.10. (St) 2020

Délka pobytu: 13 dní, 10 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 80 991 Kč

Program
1. den:
odlet z Prahy s přestupem na Madagaskar.

2. den:
přílet do hlavního města ostrova Antananariva, běžně nazývaného Tana. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh.

3. den:
po snídani cca 3hodinový přejezd směrem na východ do přírodní rezervace Perinet. Rýžová pole a zelenina formují první část krajiny, deštný prales uvidíte hned za městem Mandraka. Perinet je domovem lemurů (jedním z nich je největší lemur zvaný Indri žijící pouze na Madagaskaru), ale i spousty dalších druhů zvířat i rostlin. Po cestě návštěva rezervace Peryeras s chameleony a motýly. Nocleh v oblasti Andasibe.

4. den:
za svítání procházka do deštného pralesa, ideální doba na pozorování největších lemurů Indri, stejně jako mnoha druhů ptactva. Perinet, jedna z nejnavštěvovanějších chráněných oblastí na ostrově, je také jedním z nejlepších míst na pozorování ptáků. Místní průvodce vás seznámí s místní květenou i zvířaty. Odpoledne můžete navštívit ostrůvek s lemury v soukromém parku Vakona. Návrat na nocleh.

5. den:
přejezd směrem na jih do Antsirabe, 3. největšího města na ostrově, města s třemi tisíci řidičů rikš, známého zpracováním polodrahokamů, které se nachází v okolí. Cesta přes typickou krajinu náhorních plošin s mozaikou rýžových políček. Zastávka v Ambatolampy, kde zjistíme, jak místní lidé vyrábí hliníkové nádobí. Návštěva dílny na zpracování drahých kamenů a kráterového jezera. Nocleh.

6. den:
po cestě do národního parku Ranomafana zastávka v malebném městečku Ambositra, centru dřevořezbářského řemesla, prohlídka místních dílen. Ranomafana, místo s termálními prameny, se zachovanou a stále divokou přírodou, kde žijí endemické druhy lemurů. Nocleh.

7. den:
pěší výlet po stezkách deštného pralesa národního parku Ranomafana, úžasný zážitek v oblasti nabízející nádherné výhledy na pohoří pokryté primárním pralesem. Návrat na nocleh. Noční procházka, během které je možné vidět noční život zvířat v parku.

8. den:
pokračujeme směrem na jih přes město Fianarantsoa, zajímavé město ve vnitrozemí, akademické a intelektuální centrum ostrova, proslulé svými vinicemi. Zastávka v Ambalavao, malé vesnici na konci náhorní plošiny, před pokračováním k jihu návštěva známé papírny Antaimoro, kde tradičním způsobem vyrábí papír a papyrus, a parku Anja, kde můžeme pozorovat jednoho z nejznámějších lemurů - ring-tailed lemur. Nocleh v Ranohira.

9. den:
Ranohira, ležící mezi masivem Isalo a ohromnou náhorní plošinou Horombe, je výchozím bodem všech expedicí do Národního parku Isalo. Nádherné pískovcové skály rozličných tvarů, údolí, vodopády a kaňony jsou důvodem popularity tohoto parku. Při túře dojdete k romantickému přírodnímu bazénu. Můžeme se projít okolo a prozkoumat nedaleký horský vrchol a užít si výhledy. Návrat na nocleh.

10. den:
přejezd přes Tulear, rybářské městečko. Po cestě uvidíme tajemné hrobky kmene Mahafaly i typickou vegetaci, jako jsou majestátní baobaby, aloe, palmy či trnitá buš. Krásná pláž Ifaty ukončí cestu na jihozápad. Nocleh v Ifaty.

11. den:
Ifaty - volný den na pláži v oblasti známé výborným šnorchlováním a potápěním. Nocleh.

12. den:
transfer na letiště do Tulear, přelet do hlavního města. Následuje odlet s přestupem do Prahy.

13. den:
přílet do Prahy.

Destinace
Madagaskar
Hotel
Madagaskar - ostrov přírodních krás
Cena nezahrnuje
• spropitné cca 50 USD/osoba • jednorázové turistické vízum na Madagaskar do 30 dnů pobytu za poplatek 25 EUR, a to po příletu přímo na letišti Ivato v Antananarivu.
Země
Madagaskar

leteckou přepravu Praha-Antananarivo-Praha vč. příplatků • přelet Tulear-Antananarivo • transfer letiště-hotel-letiště • dopravu dle programu • 10 nocí ve 2lůžkovém pokoji v 3* hotelech/lodgiích s polopenzí • výlety a vstupy dle programu • služby místního průvodce v rezervacích a národních parcích • služby průvodce FIRO-tour • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Změna vyhrazena
Změna programu vyhrazena.
Minimimální počet účastníků
12.
Fakultativní příplatky
pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění - viz katalog str. 11 • 1lůžkový pokoj (13 490 Kč)
16.10. (Pá) - 28.10. (St) 2020 - 13 dní, 10 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2lůžkový pokoj - 2/0 - Dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-80 991 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMadagaskar
MístoMadagaskar
HotelMadagaskar - ostrov přírodních krás
2lůžkový pokoj - 2/0 - Dospělá osoba
Termín17.10.2020 - 27.10.2020 - s dopravou 16.10.2020 - 28.10.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Firo - tour, a.s. IČO: 27869237
Vytvářím objednávku...