Cestujte světem s naší cestovní agenturou.

+420 724 308 801 (08:00 - 17:00)

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

GO Parking

Parkování letiště Praha

Kurzy

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Egyptská libra11.43
Chorvatská kuna13.38
Thajský baht10067.02

Zasílání novinek

ID: 887304

Termín: 17.05. (St) - 21.05. (Ne) 2023

Délka pobytu: 5 dní, 2 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 6 291 Kč

Příplatky
1lůžkový pokoj - 1 790 Kč, cestovní pojištění Uniqa.
Poznámka
Plánovaný odjezd z Brna - 17:00, předpokládaný příjezd do Brna 12:00. Uvedené údaje jsou předpokládané. Závazná trasa a časy budou uvedeny v pokynech na zájezd, které zašleme zákazníkovi před odjezdem.
Trasa
SAN GIMIGNANO - SIENA - MONTEPULCIANO - PIENZA - CORTONA - FLORENCIE
Svozové trasy
A, A1, B, D, E2
Program zájezdu

1. den
Odjezd z Brna v podvečerních hodinách.
2. den
V ranních hodinách se krátce zastavíme v SAN GIMIGNANO (UNESCO), jde o nejkrásnější městečko v Toskánsku, kterému se přezdívá „Manhattan středověku“. Díky dochování většího množství středověkých rodových věží a dokonalé středověké struktury města, nás tato bývalá etrusčí vesnice určitě nadchne. Poté přejedeme do SIENY, města, v němž se zastavil čas, které leží za pevnými středověkými hradbami, díky nimž si zachovala Siena svůj středověký ráz a stala se jedním ze světových unikátů. Společně si zajdeme nejprve na Sienské náměstí Piazza del Campo, které bylo postaveno ve tvaru půlměsíce. Toto krásné náměstí je obklopeno šestnácti historickými paláci, které jsou rovněž chloubou Sieny. Hlavní dominantou náměstí je mohutná středověká radnice, která se jmenuje Palazzo Pubblico. Po prohlídce města a individuálním volnu odjedeme ve večerních hodinách na ubytování.
3. den
Po snídani nás čeká prohlídka historického města CORTONA , které kraluje místní krajině. Město, které je prý staré jako Trója, bylo kvetoucím centrem již v 8. století př. n. l., kdy sem přišli Etruskové. Dodnes si město uchovalo podobu z éry středověku i renesance. Cortona je obklopena městskými hradbami a žije z tradice uměleckých řemesel, odehrává se tu jádro filmu Pod toskánským sluncem. Projdeme se k působivému náměstí Piazza della Republica s radnicí a palácem Popolo. Poté navštívíme architektonický klenot, jenž se na kopci a svých hradbách jakoby vznáší nad toskánskou krajinou – MONTEPULCIANO . Projdeme se středověkými ulicemi až na jedinečné náměstí Piazza Grande, které je z filmu také známé. Dnes ještě společně zavítáme do nejmenšího města jižního Toskánska – PIENZY. Ta leží na vyvýšeném místě s výhledy do půvabné toskánské krajiny a nabízí soubor rané renesanční architektury. Ve večerních hodinách přijedeme na ubytování.
4. den
Dnešní den strávíme v toskánské metropoli FLORENCII (UNESCO), v jenom z nejromantičtějších měst světa, které láká miliony turistů ročně hlavně na své středověké a renesanční architektonické památky a významné umělecké sbírky. Prý se celá jedna třetina všech uměleckých pokladů Itálie nachází právě ve florentských muzeích, galeriích a kostelech. Společně spatříme řadu pamětihodností, jakými jsou dóm, zvonice a baptisterium, které stojí na náměstí Piazza del Duomo. Na Piazza della Signoria budeme obdivovat zvonici na Palazzo Vecchio a kopii slavné Michelangelovy sochy Davida, dále pak kostel San Lorenzo s Michelangelovy náhrobky vévodů z rodu Medici či most Ponte Vecchio (Most zlatníků) a mnohé další. Zavítáme také k jedné z nejslavnějších obrazáren světa – Galleria Degli Uffizzi a budeme mít individuální volno k případné návštěvě galerie. Ve večerních hodinách se vydáme na cestu do ČR.
5. den
Příjezd do Brna v odpoledních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu lux. autobusem, 2× ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, 2× snídani, služby průvodce, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
pobytovou taxu, vstupy do navštívených objektů – doporučená částka cca 80 €.
17.05. (St) - 21.05. (Ne) 2023 - 5 dní, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
H 1/1 - zájem o doobsazení Cena zájezdu další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-First minute6 291 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoVal di Fiemme/Obereggen
HotelPod toskánským sluncem
H 1/1 Cena zájezdu
Termín18.05.2023 - 20.05.2023 - s dopravou 17.05.2023 - 21.05.2023
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČSAD Tišnov, spol. s r.o. IČO: 46905952
Vytvářím objednávku...